Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqip Nb - Fati Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


vetmia mshoqron
e ti po qan
sjemi ma bashk
kshtu fati ka dasht
endrrat qe i patem
me ne fund kan vdek
i humba te gjitha
dhe mbeta pa shprese

ti me do un te du
por zoti se ka shkru
un te du ti me do
qdo gje ne fund asht da(x2)

si nje enderr qe srealizohet
si nje dhimbje qe nuk sherohet
si nje zemer qe nuk gezohet
nje situat qe spermirsohet


Ky tekst u dërgua nga  dini98Shqip Nb
Publikimi: 07/10/2014


Shqip Nb - Fati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati".
3. Video është e këngës "Fati", por nuk këndohet nga Shqip Nb.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqip Nb:


Komente 0