Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Tash Po Te Mallkoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sod po te mallkoj me zemer, fat nuk dote kesh, kam gabuar si qdo femer tmirat kan qu pesh, ja ke nis me dal me tjetren dhe spo e pranon, perseri vazhdon me tjetren, ska njeri qe ta ndalon.

ref. 2*
Me mashtruar syt e tu syt e tu, qaq shum ju kam besu ju kam besu, me prentove dashuri pa kufi e thash, ku mbete ti genjeshtari zi
------

te beso se te deshta, isha shum e re, tash e di shka pres nga jeta ska gezim ska hare..
te beso se te deshta, isha shum e re, tash e di shka pres nga jeta ska gezim ska hare..

ref. 2*

ref. 2*


Ky tekst u dërgua nga shqipe abazi aly shqipe.a@hotmail.com


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Abazi - Tash Po Te Mallkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Po Te Mallkoj".
3. Video është e këngës "Tash Po Te Mallkoj", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0