Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Me The Se Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse po me pyet
ti mir e din se si ndihem
a sa shum te kam dasht
gjitha i humbe per nje qast

(2x)
a sa shum te kam dasht
gjitha i humbe per nje qast

(2x)
me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helmove
ti dhash te dy syt ti mi verbove
i pa bes

Le t´jet e fundit qe te shoh une me kta dy sy
sa i pa bes e i pa shpirt
paske qen e se kam dit

(2x)
sa i pa bes e i pa shpirt
paske qen e se kam dit

(3x)
me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helmove
ti dhash te dy syt ti mi verbove
i pa bes


Ky tekst u dërgua nga Honey


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Abazi - Me The Se Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me The Se Per Ty".
3. Video është e këngës "Me The Se Per Ty", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0