Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Kur Nuk Do Ta Fali Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dua qe te shkruaj
por nuk me len malli
Dua te kendoj
por lotet smund ti ndali

Qe kur tnjoha ty
nga mendja s'tlargova
Dhe vetem per ty
jeten e jetova

Pse mgenjeve nuk mund te kuptoj
Pse me the shum te dashuroj
REf:
Kurr nuk do ta fali
qe mvrave me gjenjeshtra
por sja fali vetes pse aq shum te deshta
Pse at nat tmallkuar
rruga ishte plot
kur te pash me tjetren
syt me mbushen lot

Kur arrita nshpi
me lot te kujtova
me shpirt e me zemer
sa shum te mallkova
Me von jam e vetme
mundohem tbej gjum
syt e tu te bukur
po me mungojn shum

Pse mgenjeve nuk mund te kuptoj
Pse me the shum te dashuroj

REF:
Kurr nuk do ta fali
qe mvrave me gjenjeshtra
por sja fali vetes pse aq shum te deshta
Pse at nat tmallkuar
rruga ishte plot
kur te pash me tjetren
syt me mbushen lot


Ky tekst u dërgua nga Medina

Shqipe Abazi - Kur Nuk Do Ta Fali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Nuk Do Ta Fali".
3. Video është e këngës "Kur Nuk Do Ta Fali", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0