Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Ah Kam Ra Ne Hall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kam faj se e di nje bukuri
kurgjo tjeter spo shoh vec ti mke ra ne sy
nuk kam faj se e di shum po me pelqen
vec per ty un po pyes spo me zihet vendi ven.

R.(x2)
Ah kam ra ne hall sdi ka tja filloj vec njeher ti mem prek krejt un kisha vdek.

R.(x2)
Oh jo mos shko vec ti po me disponon
kjo nat pa ty nuk ka hic rendsi.

Nuk kam faj se e di nje bukuri
kurgjo tjeter spo shoh vec ti mke ra ne sy
nuk kam faj se e di shum po me pelqen
vec per ty un po pyes spo me zihet vendi ven.

R.(x2)
Ah kam ra ne hall sdi ka tja filloj vec njeher ti mem prek krejt un kisha vdek.

R.(x2)
Oh jo mos shko vec ti po me disponon
kjo nat pa ty nuk ka hic rendsi.


Ky tekst u dërgua nga Mss.p...


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Abazi - Ah Kam Ra Ne Hall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Kam Ra Ne Hall".
3. Video është e këngës "Ah Kam Ra Ne Hall", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0