Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Eja Djale Mu Afro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me lot n'sy po i shkruj vargjet dhe mendoj per ty,nuk mendova se vjen dita me jetu pa tyy
nuk e dij a me beson sa shum vuj per ty,vetem hëna me shoqeron ne ket erresir.

aaa pse kshtu me mundonn
aaa jeten ma shkatrron

Ref: 2x
eja djal e mu afro shpirtin ma qetsoo
kthehu t lutem ti te un se shum me mungon.

te besova se te deshta me shpirt e me zemer
tash ti mua me harrove dhe s'me thrret ne emer,ku e ke fjalen qe ma dhe,se shpejt do te vij,por ti mua me harrove dhe em le n vetmi.

aaa pse kshtu me mundonn
aaa jeten ma shkatrron

Ref: 2x
eja djal e mu afro shpirtin ma qetsoo
kthehu t lutem ti te un se shum me mungon.


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova

Shqipe Abazi - Eja Djale Mu Afro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Djale Mu Afro".
3. Video është e këngës "Eja Djale Mu Afro", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0