Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Shqipe Abazi - Sot Po Te Mallkoj Me Gjith Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

07/05/2013

2013-05-07T11:16:42+00:00

Këngë e albumit:

"Kthehu Ti"
Sot po te mallkoj me zemer,
fat nuk dote kesh, kam gabuar
si qdo femer tmirat kan qu pesh,
ja ke nis me dal me tjetren dhe spo e pranon,
perseri vazhdon me tjetren, ska njeri qe ta ndalon.

(refreni)(2x)
Me mashtruar syt e tu syt e tu,
Qe aq shum ju kam besu ju kam besu,
me prentove dashuri pa kufi e tash,
ku mbete ti genjeshtari zi

(2x)
Te beso se te deshta, isha shum e re,
tash e di shka pres nga jeta ska gezim ska hare..

(refreni)(4x)
Me mashtruar syt e tu syt e tu,
qaq shum ju kam besu ju kam besu,
me prentove dashuri pa kufi e thash,
ku mbete ti genjeshtari zi.


Ky tekst u dërgua nga Petrit M
Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet