Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Tradhetia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dëgjoje këtë këngë që unë po e këndojë
që zemra po më digjet flak u syt më lotojn
ti e humbe dhe e vrave tonën dashuri dhe për këtë tradhëti fajtorë je tii..
Në fillim unë të tregova se pa mua s’mundesh të jetosh e tash është shum von që ta kuptosh
Ref:
S’ishte hera e parë që m’tradhëtove
s’ishte hera e parë që m’lendove
por kjo dot jetë hera e fundit që dhimbje m’shkaktove 2x
Kur ta kujtosh ti ditën që u njohe me mua do të qmendesh nga gëzimi por vonë e ke kuptuar..
Kur ta kujtosh ndarjen me mua vetën do ta mallkosh para meje do të përkulesh por qdo gjë është e kotë..
Ti zemrën mua ma theve po vonë e kuptove qe s’bashku me mua dhe vetën lëndove
Ref:
S’ishte hera e parë që m’tradhëtove
s’ishte hera e parë që m’lendove
por kjo dot jetë hera e fundit që dhimbje m’shkaktove 2x…


Ky tekst u dërgua nga  liana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Shqipe Abazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/03/2012


Shqipe Abazi - Tradhetia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhetia".
3. Video është e këngës "Tradhetia", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0