Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Anjehere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mos me pyet se si jam
Kur e din se si ndjehem
Mos loto nese shkoj
E asnjehere s'kthehem

Ref...
Nese nje dite me troket ne dere
E m'kerkon falje njemije here
Nuk do te gjesh kurre te une
Asnjehere te une pranvere

Nese une ta kthej shpinen
E une me nuk te flas
Ti me thuaj lamtumire
E te lutem mos me ndjek pas

Ref...
Nese nje dite me troket ne dere
E m'kerkon falje njemije here
Nuk do te gjesh kurre te une
Asnjehere te une pranvere

...

Ref...
Nese nje dite me troket ne dere
E m'kerkon falje njemije here
Nuk do te gjesh kurre te une
Asnjehere te une pranvere

Asnjehere te une pranvere x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Shqipe Abazi - Anjehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anjehere".
3. Video është e këngës "Anjehere", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0