Shqipe Hasanaj
Shqipe Hasanaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Shqipe Hasanaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Shqipe Hasanaj dhe Stiven Hasanaj publikojnë albumin "Moter E Vella". Më datë 2 Maj 2018, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Dashni Me Helm", në bashkëpunim me Shqipe Hasanaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0