Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva - Jeton Per Krenari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Shqipja:
koha me kaloj asgje nuk dnryshoj krenaria jote krejt i shkatrroj ooojjj
tash kur jemi ndar ndoshta e kupton se mbi dashuri krenaria s'shkon o o o n n n

ref:
2x
poopoo ti jeton per krenari
poopoo te jesh i pari ne shoqeri
poopoo te vuajn femrat veq per ty
poopoo te gjith shokt m'et pas lakmi

lej foret e lodhta mos u lut me u kthy se as s'te mendoj me nuk jam len per ty
foren ma ke leshu ti mua njeher te une e paguen edhe 100 heeerrr...

ref:
4x
poopoo ti jeton per krenari
poopoo te jesh i pari ne shoqeri
poopoo te vuajn femrat veq per ty
poopoo te gjith shokt m'et pas lakmi

Ky tekst u dërgua nga  luleesmaPublikimi: 30/04/2010


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 0


Shqipe Krivenjeva - Jeton Per Krenari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeton Per Krenari".
3. Video është e këngës "Jeton Per Krenari", por nuk këndohet nga Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.