Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva - Nuse U Bona (2011)Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Erdhen Keret (2011)Shqipe Krivenjeva - Neve Nuk Na Dhimset Malli (2012)Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Kalle Vllau Jonë Me Raketa (2012)Shqipe Krivenjeva - Do Ta Kallim Dhe Pike (2013)Shqipe Krivenjeva - Kenge Dasmash (2016)Dërgo një album »

Komente 1