Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva - Shpija Vllaut Ton Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


shpija e vllaut
tone e oo
o midis
qytetit oo

shpija e vllaut
tone e oo
o midis
qytetit oo

na ja marim
oo vajzen
e hastretit
oo

oj lulie oo
moj lulie oo
moj e bukur oo

oj lulie oo
moj lulie oo
moj e bukurr ooo

shpia e vllaut
tone e ooo
o midis
kkatunit oo
na ja marrim oo
oj kallin e grinit oo oo


Shqipe Krivenjeva - Shpija Vllaut Ton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpija Vllaut Ton".
3. Video është e këngës "Shpija Vllaut Ton", por nuk këndohet nga Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 0