Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Krivenjeva - O Moj Motra Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Oj motra jem e jemja ooo oh moj motra jeme e jemja ooo lujma lojen e qikave e qikave oooo lujma lojen e qikave e qikave oooo atynve ma te mira ma te mirav ooooo atynve ma te mira ma te mirav ooooo .

Oj motra jem e jemja oooooo oh moj motra jeme e jemja oooooo lujma lojen e nusev e nusev oooooo lujma lojen e nusev e nusev oooooo atynve buz kuqev buz kuqev oooooo atynve buz kuqev .


Ky tekst u dërgua nga vjollca


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shqipe Krivenjeva - O Moj Motra Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj Motra Jeme".
3. Video është e këngës "O Moj Motra Jeme", por nuk këndohet nga Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Krivenjeva:


Komente 0