Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shqiponjat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Shqiponjat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. SHQIPONJAT është një grup i ri RAP nga Ulqini të cilët me muzikën e tyre janë mjaftë të suksesshëm. Ata nisën karrierën e tyre muzikore ka fundi i 2007-tës dhe është grupi i parë RAP tek shqiptarët e Malit të Zi. Grupin e Shqiponjave e përbëjnë 2 anëtare: XHIBO dhe THE PRICK. 1.Granit Mehmeti (XHIBO): Lindi me 11 Qershor 1990 ne Ulqin (Mali i Zi). 2.Gjergj Shargi Lulaj (THE PRICK): Lindi me 18 Janar 1992 ne Ulqin (Mali i Zi). Hiti i tyre m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Master Bass

Misterioz

T.A.R

New Stars

2faces

Kabal Mafia

Mc Records

Forty Oz

Gravity Albania

Kunder Dhuna

Tags: Shqiponjat, Xhibo, The Prick


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet