Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiponjat - Ke Don Ti Tani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

E kam mendu se ca ke ti mi thane
Edhe tjetrin qe e gjan, mas meje ke me e lan
Po prap me nje fjale ti rrenat e ke fale
Edhe kur mendon t’verteten , kurr ska me t’dale
E kthej koken mbrapa ,por po e shoh qe ska me vlere
Tash je e pendueme,ta kam thane me mija here
Mundojshe ti me m’than se vec mu m’ke e m’don
U knaqshe kur gjithmon une ta bojsha tamon
A tkujtohet kur u qeshesha , mthojshe jam e bukur
ku si une nuk ka,jam sinonimi kukull
Per mendimin tim ty t’ka myte vetbesimi
Premtimi,I asaj qe the me heret sishte I imi
prap jom tu mendu se kuj tjeter ja ke dhon
Fjalen qe e don e kurr njete ti ske me e lon
Une jom rahat babes, rahat je dhe ti
Vec tlutem a mkallzon se ke do ti tani

me ta bo’ nje pyetje thjeshte se du ta di ...
jo se kam kureshtje por po m’shtyn kurjoziteti ..
a ma thu t verteten sikur te ishe fmi
ke do ti tani,zemer,ke do ti tani

se sa , ke vlejte ti per mu mire e di ...
per deri sa tjerat pritshin mu nda un e ti vazhdoja tdoja
por se si ,as vet se di , ndodhi ...nuk ishe me e njejta ...
sendet qe si gjeta te ti po i kerkoj te tjetra...tash..
kthej koken pas e shoh qysh ishim une e ti ...
them me vehte buzqeshjen fake kuj’t po ja dhuron tani ...
e them se si drejt ...u ndjeva kur tkam vrejt ...
kur e kuptova qe s'ishe e imja , e kjo s'o krejt ...bitch' ...
genjeshter , secila fjal qe del prej teje ...
me teper, mdhemb fakti qe t'lejova zemren t'ma theje ...
po prej meje , tani ca do ..?!se shoh ma veten perball teje
pi boj pytje vetes tani ken do ...!! huuuuh
what goes aroud comes around in this shit ..
tani e ke jeten bleang bleang e neser vjen nje dit ..
ajo qe se ke prit do ndodh’ me ty ...
besom ajo qe bere me mu , shum shpejt ka me tu kthy , pik .
3x
me ta bo’ nje pyetje thjeshte se du ta di ...
jo se kam kureshtje por po m’shtyn kurjoziteti ..
a ma thu t verteten sikur te ishe fmi
ke do ti tani,zemer,ke do ti tani
Shqiponjat
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/11/2013


Shqiponjat - Ke Don Ti Tani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Don Ti Tani".
3. Video është e këngës "Ke Don Ti Tani", por nuk këndohet nga Shqiponjat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiponjat:


Komente 0