A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqipran Maliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Shqipran Maliqi është një këngëtar i njohur. I lindur dhe i rritur me muzikë, të cilën sot e pesë vjet e kultivon. Është Shqipran Maliqi i riu që e adhuron dhe e kultivon muzikën rep. Ka të inçizuara rreth 12 këngë, secila duke e gëzuar suksesin e saj. Aktualisht ndjek studimet mbi juridikun në Gjilan por, pse jo, edhe duke krijuar ndonjë hit të ri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kasso

Jashar Hoxha

Tin (Boletin Musa)

Muaad

Krayzie Xia

Herolind Ramabaja

Napoleon

Potera

Explicit

Dossi A.K.A Professional's


Tags: Shqipran Maliqi, Shqipran

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019