Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shqipri Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  31
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shqipri Kelmendi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 29 Qershor 2008, Shqipri Kelmendi publikon videoklipin "Balad Pa Titull". Më datë 1 Qershor 2014, Mendi publikon videoklipin "Shpirti Jem", në bashkëpunim me Shqipri Kelmendi. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Në vitin 2015, Shqipri Kelmendi publikon albumin "Live 2015". Më datë 15 Dhjetor 2016, Shqipri Kelmendi publikon videoklipin "Dite Dimri Cover". Në vitin 2016, Shqipri Kelmendi publikon albumin "Live 2016". Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)

Live 2015 (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hysni Klinaku

Fatmir Hoxha

Gadaf Elmazi (Dafi)

Burim Mehmeti

Bahri Kamerolli

Mili Sallauka

Alban Shehu

Elvis Pupa

Enigma

Behar Lekaj

Tags: Shqipri Kelmendi, Lasgushi, Shqiprim Kelmendi, Lazgushi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet