A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqiprim Sylejmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Shqiprim Sylejmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Shkollen Fillore e mbaroi në Qytetin e Ferizajit ne "Tefik Qanga", kurse te Mesmen Gjimnazin Shkenca Natyrore Fakulteti Privat Fama, drejtimi Shkenca Politike Prishtine. Shqiprim Sylejmani që nga mosha 17 vjeqare ka dale ne skene në menyre te rregullt, ndersa qysh ne femijeri ishte dëshira e madhe për muziken gjate fillimit te karrieres se tij shume njerez ndikuan pozitivisht tek karriera e tij muzikore. Ai përfundoi me sukses disa kurse intenziv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Live 2019 (2019)

Fotografia (2016)

Live (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Gabova
Pse
Pa Fat
S'e Di Ku Je
Jete S'ka Pa Ty
E Pamundur
A Me T'prit
Shko


Artistë Të Ngjashëm:

Merki Buduri

Hala Osmanollaj

Adriatik Asllani

Pleurant Aliti (Landi)

Sovran Olluri

Liridon Vllahiu

Leotrim Gashi

Korab Jetishi

Arlind Gjyshinca

Jashar Hoxha


Tags: Shqiprim Sylejmani, Pimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019