Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Habibe Dashnore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me shikon TE shikjoj por me dor met prek sguxoj 2x.
Je e bukur shum te dua oj habibe je me muuu

Jooooo jeee Habibe Jeee Habibeee Dashnore
Jooooo jeee Habibe Jeee Habibeee Dashnore

Rruges tone kur shikjoj zemra ime me vajton 2x.
Je e bukur shum te duuu oj habibe je per muu

Jooooo jeee Habibe Jeee Habibeee Dashnore
Jooooo jeee Habibe Jeee Habibeee Dashnore


Oooooo Kalllleeee Kallleeeee..........


Ky tekst u dërgua nga  k1nnGz

Shqiprim Sylejmani - Habibe Dashnore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibe Dashnore".
3. Video është e këngës "Habibe Dashnore", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0