Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Qajin Kur Ta Pish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qajin kur ta pish aman aman qitja pak limon x2
Saper hater tem oj vajz saper hater tane x2

Ujin kur ta pish aman aman mos e trubullo x2
Dashurin e par moj vajz kurr mos me harro x2


Ky tekst u dërgua nga  k1nnGz

Shqiprim Sylejmani - Qajin Kur Ta Pish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qajin Kur Ta Pish".
3. Video është e këngës "Qajin Kur Ta Pish", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0