Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - E Pamundur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E pamundur ne te dy te dy te jemi bashk
Ti me theee per here kur te pashe
Tash i humbur jeten e jetoj pa tyyy
Nuk te kam dhe arsyen nuk e diii

Me eshte lodhuuur shpirti iiimmee
Jeta imeee ska kuptim
Më nuk jam ai qe isha
Më se kam ate qe kisha
Nuk e di pse kshtu esht jeta
Me plot padrejtsi

Më nuk jam ai qe isha
Më se kam ate qe kisha
Zoti madh ne ty mbeshtetem
Te kam vetem ty

Asnje fjal mëë se pershkruan mallin tim
Por ta dish ka met vra ty loti im
Nuk di gjersa tjetrin e ke gjet
Dhe e lumtur e jeton gjdo dit ne jete

Ref.
Më eshte lodhuuur shpirti iiimm
Jeta imeeee ska kuptimmm
Më nuk jam ai qe isha
Më se kam ate qe kisha
Nuk e di pse kshtu eshte jeta
Me plot padrejtsi

Më nuk jam ai qe isha
Më se kam ate qe kisha
Zoti madh ne ty mbeshtetem
Te kam vetem ty

Ref:

Më nuk jam ai qe isha
Më se kam ate qe kisha
Nuk e di pse kshtu eshte jeta
Me plot padrejtsi

Më nuk jam ai qe isha
Më se kam ate qe kisha
Zoti madh ne ty mbeshtetem
Te kam vetem tyyy


Shqiprim Sylejmani - E Pamundur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pamundur".
3. Video është e këngës "E Pamundur", por nuk këndohet nga Shqiprim Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqiprim Sylejmani:


Komente 0