Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16
  • Emri i Vërtetë:
  • Shyhrete Azizaj
BIOGRAFIA: Shyhrete Azizaj (Shuki) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2015, Salim Arifi & Shyhrete Azizaj publikojnë albumin "Dasmen Po Jau Bajm Per Hajr". Më datë 17 Tetor 2016, Shyhrete Azizaj (Shuki) publikon videoklipin "A Mendove". Më datë 10 Prill 2018, Shyhrete Azizaj publikon videoklipin "Boll Me Rrena". Më datë 26 Qershor 2018, Shyhrete Azizaj publikon videoklipin "Jetoj Une Jetoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDasmen Po Jau Bajm Per Hajr (2015)

Live


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kosovare Gashi

Elira Shala

Sela Begaj

Mihrije Lestrani

Shpresa Veselaj

Qendresa Shala

Sanije Doberdolani

Bukurie Zogaj

Ornela Guri

Selvete Bajrami

Tags: Shyhrete Azizaj, Shuki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet