Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gati Kënga E Re Nga Shyhrete Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  10
[05-04-2016]
Këngëtarja Shyhrete Behluli pritet që këto ditë të lansoj këngën e saj të re.

Pas bashkëpunimit me reprin Gold Ag, siç mëson Magazina.al, këngëtarja këtë herë do të vij me një balad të shkruar nga Ilir Berani dhe orkestruar nga Virusi.Balada do të mbaj titullin “Ti je shpirt i shpirtit tim” dhe pritet të lansohet shumë shpejt.

Ndryshe, bashkëpunimi i saj me Gold Ag “Dashnia e nanës” është pritur mjaftë mirë nga publiku.
 (Magazina)


      Shyhrete Behluli - Shpirti I Shpirtit Tem [Teksti dhe Klipi]

Komente 0