Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri "Për Vajzën” Nga Shyhrete Behluli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
[21-04-2015]
Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri "Për Vajzën".

Kënga është e zhanrit baladë dhe i kushtohet të gjithë nënave që kanë vajza, e realizimin e kësaj kënge me muzikë dhe tekst e ka bërë kompozitori Ilir Berani.

Orkestrimi është realizuar nga Nexhat Mujovi - Virusi në Maqedoni, e ndërsa për videoklipin janë kujdesur EMF Creative.

Për grimin është përkujdesur Salloni "Njomza" në Prishtinë. Videoklipi është hedhur në youtube nga Vizioni & Libonia.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Shyhrete Behluli - Për Vajzën [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet