Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Në rrugët e vjetra,
ma takime s'ka.
Kanë mbet veç kujtimet,
Zemrat me na i vra.

Ah sa kisha dashtë,
sonte ti me më thirr
Se pa zanin tënd,
nata është e vështirë..

Më fal, më fal,
Që zemrën ta kam thy.
S'paska qenë e shkruar,
Të jem bashkë me ty.

Sa herë du t'harroj,
ma shumë shpirti m'dhemb.
Pse për dikënd tjetër,
te unë s'paska vend.


Ky tekst u dërgua nga lina   smartness

Shyhrete Behluli - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 0