Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Duro Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Kënd e du’ nuk po m’vjen.
Kënd s’e du rahat s’po m’len.
Kanë e thërras nuk po m’përgjiget.
Kanë s’e thërras qafesh s’po m’hiqet.

Duro zemër, duro shpirt
Se po shkon jeta tuj prit
Me m’dasht ti sa t’du unë ty
S’len kërkan me m’kqyr me sy.

Çka po shoh natën në ëndërr.
nuk po m’del ditën në zhgandër
As për gëzim as për idhnim
nuk po t’sheh ty syni im.


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com   smartness

Shyhrete Behluli - Duro Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duro Zemer".
3. Video është e këngës "Duro Zemer", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente 1