Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Dola Ne Pengjere

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Ne Pengjere".
3. Video është e këngës "Dola Ne Pengjere", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Dola Ne Pengjere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"O Me Ty O Pa Ty"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Lavdu qoft moj perendija
Qe ta dha ket bukuri jar x2

Nat e dit po kjaj si fmija
E s'po m'teren syt e mi x2

Dola ne penxhere
Synin kur ta pash
Piva ni got raki moj goc
Mashalla te thash

Mashalla te thash
Rakija me ka zan
Çuni osht i vogel
Nizam don me shku

Nizam don me shku
Leter do me m'çu
Ah mor çun i vogel o
S'ka kush me mi knu

Me ti knu ti knoj
Me ti shkru nuk di
Ah mor çuni i vogel o
Çka do t'boj pa ty

Çuno more çun
Gushen si pellum
Mos e pi rakin
Se te ban zullum

Zullumin m'ka gjet
More baca i vet
Hallaku t'kan hastret
Se je top sheqer


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet