Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ee kush te ka rrejt ee kush te ka mashtrue
shpirti jem qe mu ke idhnue /:2x

mire e din sa te du fjalte e huja
ooo ti i ke ngu /:2x

mynafikun zoti ka me vra
asnihere rahat nuk na la /:2x

spo dojne bashke me na lane
fjalte e kqija per mue kane thane /:2x

po te lutem mue me kupto
qka thote bota ti mos e degjo /:2x

me pas krahte me fluturu
diku larg me ty kisha shku /:2x


Ky tekst u dërgua nga Miregita


Publikimi: 01/12/2002


29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:


Komente mbi këtë këngëShyhrete Behluli - Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.