Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Lemza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lemza".
3. Video është e këngës "Lemza", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Lemza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Te Kam Mik Me Ke Mike"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Ah moj lemz qe po me ngacmon ooo mir edi kush po me kujton, mir edi kush po me kujton

Sa here lemza te ngacmon edhe ti ndodhesh dikun mos pi uj se nuk te pushon se ashtu bej edhe une po kujtoje emrin tim rri duke me pritur mernda tej do te vi fare pa trokitur

2x
Ah ah lemza ah ah lemza sa here me thrret ma pret naten ma pret gjumin po nuk me le vet

Pritem se do te vi ti je drit e syve te mi du me te pas une ty gjithnje me ti putha ata dy sy prandaj lemza te ngacmon se nga mendja nuk te largoj sa te dashturoj ma par vdes sa te harroj
2x

Ah ah lemza ah ah lemza sa here me thrret ma pret naten ma pret gjumin po nuk me le vet
2x

Ah ah lemza ah ah lemza sa here me thrret ma pret naten ma pret gjumin po nuk me le vet


Ky tekst u dërgua nga Nizafete Gashi
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet