Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Iku Beqaria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iku Beqaria".
3. Video është e këngës "Iku Beqaria", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Iku Beqaria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Evladi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00A esht diell a esht hane
Rreze qe po leshon
Esht vellau jon me nuse
Shendrit gjith dynjan

O shendrit gjith dynjan

Mashalla mashalla
Nusja ec me naze
Mashalla mashalla
Trendafili taze

O trendafili taze

Ref...x2
Hajt ta ngrejm dolline e gotes
O vellai i motres
Jeten plot me dashuni
Paçit ju gjithnji

Sa hije te paskan
Teshat e dhandrris
Ah sa shpejt te iken çuno
Ditet e beqaris

O ditet e beqaris

Beqaria ik moj nane
Si çdokujt ne jet
Bab e nan ta gezosh
Paska shum lezet

O paska shum lezet

Ref...x2
Hajt ta ngrejm dolline e gotes
O vellai i motres
Jeten plot me dashuni
Paçit ju gjithnji

...

Ref...x2
Hajt ta ngrejm dolline e gotes
O vellai i motres
Jeten plot me dashuni
Paçit ju gjithnji


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet