Live Video

Shyhrete Behluli - Amël Nusja Thrret


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2016

2016-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Për Shoqni"
Me gzim flej e qohna gzushëm
Me kismet kam me marrë nusen
Pos xherdanit me flori
Do t'ja baj ni befasi
2/3 javë para martesës
Baj dhuratë çelsa t'banesës

Refreni:
Amël nusja thrret oj nanë
Kur i kanë shpiat dam
I bajn darkat edhe dreka
Rrin sa rrin shkojnë
N'shpia tveta .
Amël nusja thrret oj nanë
Kur i kanë shpiat dam
I bajn darkat edhe dreka
Rrin sa rrin shkojnë
N'shpia tveta.

Ma fajtore s'janë veç rejat
Me u da po kanë qef dhe vjehrrat
Nusev mirë po ja u din dertin
Qysh kanë pas dëshirë për veti
Dojnë me rujt dashnin mes veti
Me ju shku mirë muhabeti.

Refreni:
Amël nusja thrret oj nanë
Kur i kanë shpiat dam
I bajn darkat edhe dreka
Rrin sa rrin shkojnë
N'shpia tveta.
Amël nusja thrret oj nanë
Kur i kanë shpiat dam
I bajn darkat edhe dreka
Rrin sa rrin shkojnë
N'shpia tveta.
Amël nusja thrret oj nanë
Kur i kanë shpiat ndam
I bajn darka edhe dreka
Rrin sa rrin shkojnë
N'shpia tveta.
Amël nusja thrret oj nanë
Kur i kanë shpiat ndam
I bajn darka edhe dreka
Rrin sa rrin shkojnë
N'shpia tveta.


Ky tekst u dërgua nga  Nuhi2016
Më Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...