Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Osmanollaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Shyhrete Osmanollaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2012, Shyhrete Osmanollaj publikon albumin "Live". Në Nëntor 2013, Shyhrete Osmanollaj merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Moj E Mira"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fanushe Ahmetaj

Kumrije Mustafa

Valentina Berisha

Nazife Bunjaku

Resmije Krasniqi

Ganimete Jashanica

Merita Gashi

Shqipe Kabashi Hasanaj

Sevi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Tags: Shyhrete Osmanollaj, Shyrete Osmanollaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet