Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

Shyne është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rapp Dogg

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Mc Mitrovicali

Arjan Effecti

Gilan G

Breaker G

Gzim Roci

Ardi (Ardian Hasaj)

Shaban Rogaci

Fenix

Tags: Shyne


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet