Sibora Teqja
Sibora Teqja
Sibora Teqja
  • Vendlindja:
  • Tiranë
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: për fëmijë/junior
Sibora Teqja është këngëtare. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej disa muajsh, duke nisur të këndojë në kocertet e shkollës. Këngëtaret e saj të preferuara janë Arilena Ara, Little Mix dhe Flashlight. Sibora është një vajzë me shumë pasione, ndër të cilat spikat pasioni për modën. Gjithashtu, i pëlqen matematika, kërcimi dhe modeling. Ëndrra e saj më e madhe është të bëhet një këngëtare me famë botërore.

Në vitin 2018, Sibora Teqja merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1