Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Siciliana Mazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Siciliana Mazi është një këngëtare e njohur. Sicilana Mazi eshte nje nga kengetaret me te bukura te shqiperise e cila gjithmone ka afruar publikun e saj me nje buzeqeshje fantastike qe ka ajo ne futyre.Ajo ka plot kenge te bukura te cilat ajo i kendon edhe sot. Ja vlen te permendet kenga "S'te fal" e cila u pelqye shume nga publiku dhe pati mjaft sukses.Kjo kenge poashtu ne vitin 2010 ishte edhe pjesmarrese ne festivalin "Kenga Magjike" ku uvleresua mjaft mire,ajo arriti te marr vendin e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Persa

Ajkuna Anxhaku

Suela Malo

Himena Ymeri

Irva Stefa

Savjana Vjerdha

Kristina Vreshti

Irsa Qosja

Xhejni Lito

Morena Dyli

Tags: Siciliana Mazi, Siciliana Mazi, Siciljana, Siciliana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet