Sidoela
Sidoela

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Sidoela HotiBiografia

BIOGRAFIA: Sidoela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 1 Qershor 2018, Sidoela publikon videoklipin "Lamtumirë". Muzika e këngës u punua nga Shpeta Sound, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Shpeta Sound. Më datë 27 Tetor 2019, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Rrushja E Lales", në bashkëpunim me Sidoelën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0