Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidorela Cela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  89
 • Vendlindja:
 • Tepelene 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Sidorela Cela është një shkrimtare e vogël. Nxense e shkolles "Adem Alushi" dhe ka rezultate te mira ne mesime. Ne vitin 2012 zbuloi nje talent tek vetja, i cili ishte aftesia per te krijuar poezi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Egla Lile

Brisilda Aliaj

Darla Cepele

Gesjana Blloshmi

Belinda Naka

Antea Nuredini

Gledja Dervishi

Ariela Lamaj

Margarita Hajdini

Era Jenishi

Tags: Sidorela Cela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet