Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidorela Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Sidorela Kelmendi është një këngëtare e njohur. Ajo eshte motra e Albina Kelmendit dhe ka krijuar band-in e saj te quajtur Sidorela Band. Antaret e grupit jane: Sidorela Kelmendi - Vocals, Durim Tahirukaj - Guitar, Adison Ajeti - Drums, Albin Kelmendi - Synth, Arbnor Gashi - Bass. Më datë 27 Dhjetor 2018, Sidorela Band publikojnë videoklipin "Hajde Me Mu". Më datë 26 Maj 2019, Sidorela Band publikojnë videoklipin "Mbrapsht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Albina Kelmendit

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Mazreku

Goldi Halili

Blerina Shera

Arberie Zenuni

Sadie Zharki

Siciliana Mazi

Fjolla Shala

Dajana

Savjana Vjerdha

Qendresa Batllava

Tags: Sidorela Kelmendi, Sidorela Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet