Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidorela Kolonja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Sidorela Kolonja është një këngëtare. Në Maj 2013, Sidorela Kolonja merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Me Ndje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Selami Kolonjës

Motra e

Taulant Kolonjës

Motra e

Majsela Kolonjës

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Katty

Jehona Shaqiri

Alba Loxha

Fatima

Silva Brahimi

Ola Bakalli

Kristela Trungu

Albana Kastrati

Hata Koca

Diola

Tags: Sidorela Kolonja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet