Sidorela Roli
Sidorela Roli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Sidorela Roli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 21 Nëntor 2017, Sidorela Roli publikon videoklipin "S'ka Rrena". Më datë 22 Korrik 2019, Sidorela Roli publikon videoklipin "Fjale". Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 10 Dhjetor 2021, Kolë Oroshi publikon videoklipin "S'po Du Fjale", në bashkëpunim me Sidorela Rolin. Teksti i këngës u shkrua nga Uki Latifi. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja. Son...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0