TEKSTESHQIP

Sidorela Zeqaj
Kolazh Me Kenge Jugu 2021
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Me Kenge Jugu 2021" kënduar nga Sidorela Zeqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Alban Hoxhaj, ndërsa për produksionin audio punoi Albaustralia Records.