A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sidorela Zeqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Sidorela Zeqaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 7 Qershor 2018, Sidorela Zeqaj publikon videoklipin "Po Me Therret Toka"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xheni Bekolli

Elma

Eda Muça

Jenny Jonas

Brikey

Keisi

Ardita Begu

Arselinda Sheqeri

Aurora Balaj

Eli Qorri


Tags: Sidorela Zeqaj, Sidorela Hazizaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019