TEKSTESHQIP

Sidorela Zeqaj
Digje Shaminë
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Digje Shaminë" kënduar nga Sidorela Zeqaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Digje Shaminë".
INFO
Projekti u përcoll para audiencës me vlera artistike me anë të një videoklipi, të cilin e punoi Klaudjo Prifti. Videoklipi u publikua me datë 31 Maj 2024. Kompozitori i këngës dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Samuel Kodra, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Armand Trebicka.