Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  82
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Sidrit Bejleri është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe klasike. Eshte nje nga kengetaret shqiptare me te afte profesionalisht. Eshte diplomuar si i tille dhe mban lart emrin e shkolles shqiptare te kendimit. Nuk ka zhaner te kendimit te cilin mos ta kete levruar sic vetem ai di dhe vetem live. Kendon opera, musical, muzike te lehte ne te gjitha gjinite e saj dhe popullore. Solist prane Teatrit te Operas dhe Baletit, Tirane dhe ne lokalet me ne emer te kryeqytetit shqiptar. Ai ka bërë studime shtesë në të kënd...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥Shend E Vere


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

6
7
9
7
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Andy Gramm

Kozma Dushi

Agron Llakaj

Gent Pjetri

Glenis Dume

Luiz Ejlli

Hajredin Gjeta

Gent Bushpepa

Eleminimi

Rudi

Tags: Sidrit Bejleri, Sidrit Beileri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet