Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silent

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Taulant Muqa
 • Vendlindja:
 • Suharekë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Silent është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Shtator 2015, Silent publikon videoklipin "Stand Up". Më datë 11 Mars 2016, Silent publikon videoklipin "Sot Për Sot". Më datë 30 Qershor 2016, Silent publikon videoklipin "Enigmë". Më datë 12 Dhjetor 2016, Silent publikon videoklipin "Texas". Më datë 21 Shkurt 2017, Silent publikon videoklipin "Quni Texasit". Më datë 27 Korrik 2017, Silent publikon videoklipin "M'lun". Më datë 1 Mars 2018, Silent publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

G-Fresh

Looli

Rexha-G

Agon Istogu

Jimm

Bushtra

Bnassty

Labbi

Bryte

Amir

Tags: Silent, Taulant Muqa, Sili


Komente mbi këtë artist