Silent
Silent
Silent
 • Emri i Vërtetë:
 • Taulant Muqa:
 • Vendlindja:
 • Suharekë Kosovë
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë Kosovë
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 6 Prill 1998
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♈ Dashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Silent është këngëtar i njohur. Më datë 29 Shtator 2015, Silent publikon videoklipin "Stand Up".

Më datë 11 Mars 2016, Silent publikon videoklipin "Sot Për Sot".

Më datë 30 Qershor 2016, Silent publikon videoklipin "Enigmë".

Më datë 12 Dhjetor 2016, Silent publikon videoklipin "Texas".

Më datë 21 Shkurt 2017, Silent publikon videoklipin "Quni Texasit".

Më datë 27 Korrik 2017, Silent publikon videoklipin "M'lun".

Më datë 1 Mars 2018, Silent publikon videoklipin "Smoke".

Më datë 24 Dhjetor 2018, Silent publikon videoklipin "Nuk E Di".

Më datë 31 Dhjetor 2019, Silent publikon videoklipin "Haram".

Më datë 6 Prill 2020, Silent publikon videoklipin "Ikona Shehrit".

Më datë 9 Mars 2022, Silent publikon videoklipin "Fama". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.

Më datë 21 Tetor 2022, Silent publikon videoklipin "Tanga / Money". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.

Më datë 18 Mars 2023, Silent publikon videoklipin "Rihanna". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0