A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Silva Gunbardhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  211
  • Vendlindja:
  • Vlora 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Silva Gunbardhi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një ndër karakteristikat e saj, veç zërit të mrekullueshëm është edhe buzëqeshja. Sa herë që ngjitet në skenë sjell një diçka shumë origjinale dhe të menduara me shumë kujdes. Kjo është këngëtarja Silva Gunbardhi, e cila nuk ka shumë dëshirë që të flasë me fjalë, pasi ajo shprehet më shumë me muzikën e saj. Nuk mund ta cilësojmë si këngëtare të muzikës së lehta apo popullore pasi ashti siç thotë edhe vetë Silva ajo i këndon të dyja me shumë pasio...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Dafi Dertit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Te Ka Lali Shpirt (2013)

Trake Truke (2006)

Plaku, Plaka (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Hajde Shqipe
Te Ka Lali Shpirt
Me Kismet
Nene E Bije
Lalushe
Plaku, Plaka
I Love You
Unaza
Digje Zemren
Dije Sa Te Dua


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Anjeza Branka

Rozana Radi

Miriam Cani

Soni Malaj

Mariza Ikonomi

Elsa Lila

Ledina Çelo

Bleona Qereti

Arta Bajrami

Kaltrina Selimi


Tags: Silva Gunbardhi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018