Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvi Dollapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Emri i Vërtetë:
  • Silvana Dollapi
BIOGRAFIA: Silvi Dollapi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2005, Silvi publikon albumin "Të Urrej Me Dashuri". Më datë 28 Tetor 2010, Silvi publikon videoklipin "Dhimbja E Henes". Më datë 29 Gusht 2011, Silvi publikon videoklipin "Kjo Dashnia Eshte Bela". Më datë 23 Mars 2012, Silvi publikon videoklipin "Aman Aman", në bashkëpunim me Ciko. Më datë 24 Mars 2012, Silvi publikon videoklipin "Kolazh Popullor". Më datë 5 Prill 2014, Silvana Dollapi publikon videoklipin "Ma Ka Lujt Djal...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMa Ka Lujt Djali Kapucin (2014)

Të Urrej Me Dashuri (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hanumshahe Morina

Tereza Pecani

Elfete Sherifi

Hava Bytyqi

Bardha Dernogllava

Albina Jahjaga

Elmaze Jashari

Mimoza Staka

Anila Qoku

Violeta Demaj

Tags: Silvana Dollapi, Silvi, Silvana Dalipi, Silvi Dollapi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet