Më mbaj mend (për 1 muaj)

Silvi Mema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Silvi Mema është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Me profesion është avokate, mirpo muzika është pasioni i saj. Ajo nisi të merej me muzikë që në moshë të hershme. Në moshën 18 vjeqare kur nisi kurs kitare kuptoi talentin e saj për të kënduar. Ajo njihet me coverat akustik ne YouTube. Ajo në vitin 2015 tek Kënga magjike ishte tekstshkruese e dy këngëve. Në vitin 2016 merr pjesë në "The Voice Albania 5" dhe ne vitin 2017 merr pjesë në "Sing of Albania". Në Nëntor 2018, Silvi merr pjesë në K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

8
2
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Nidora Gjyriqi

Kieda Budini

Ajkuna Anxhaku

Persa

Ertila Koka

Emmy

Himena Ymeri

Siciliana Mazi

Shamsah

Entela Zhula

Tags: Silvi Mema


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet